Dron eSTAR Rocket 30 HD FPV

Dron o rozmiarze 30cm posiadający tryb auto-powrotu, stabilizator lotu, 2 tryby prędkości oraz lekki, precyzyjny kontroler. Wbudowana kamera, funkcja FPV
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: eSTAR
  • Dostępność: Jest Jest  (1 szt.)
  • Cena netto: 243,09 zł 299,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h

na zamówienia złożone do 12 tej.

Prosimy przed płatnością o sprawdzenie aktualnych dostępności produktu -email lub telefonicznie

tomek@mltholding.pl

telefon-737-445-307

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin na zamówienia złożone do 12 tej.

eStar Rocket 30 HD FPV jest doskonałym narzędziem dla tych, którzy chcą osiągnąć radość z latania dronem. Urządzenie zostało zaprojektowane dla początkujących, więc nawet najmłodsi piloci mogą zabrać kontroler do ręki i rozpocząć naukę. Ze względu na niewielki rozmiar, eStar Rocket 30 nie obawia się trudnych warunków oraz lotów w pomieszczeniach. Dron wraz z kontrolerem bez problemu zmieści się w torebce lub plecaku, dzięki czemu możesz zabrać go ze sobą wszędzie!KONSTRUKCJA

Dron wykonany jest z wysokiej jakości, odpornego
na uderzenia plastiku. Dzięki najwyższej jakości 
materiałom, lot jest szybki i sprawny. Również 
w trakcie lotu możesz poczuć się bezpiecznie dzięki mocnym osłonom skrzydeł napędowych
                                                                              
      
 ROZMIAR I CECHY

Dron posiada rozpiętość skrzydeł 30 cm, dzięki czemu doskonale sprawdza się do latania w pomieszczeniach. 6-osiowa stabilizacja żyroskopu gwarantuje płynniejszy lot i łatwiejszą kontrolę. Drone mają też dwie różne prędkości lotu - początkujący mogą startować wolniej a bardziej doświadczeni piloci mogą korzystać z większej szybkości i wykonywać różne sztuczki.

 FUNKCJONALNOŚĆ

Dron posiada wiele zintegrowanych funkcji, które sprawiają, że lot staje się łatwiejszy i przyjemniejszy. 360-stopniowa awersja nie tylko pozwala uniknąć przeszkód, ale także sprawia, że ??lot staje się bardziej interesujący. Funkcja powrotu do punktu startowego zapewnia, że ??dron ??powróci do tego samego miejsca, z którego rozpoczął lot - jest to szczególnie korzystne, jeśli nastąpiła utrata kontroli lub szukasz gładszego lądowania.
 
KAMERA + FPV

Wbudowana kamera + funkcja FPV (telefon jako pilot oraz wyświetlacz obrazu z drona) pozwala na podgląd trasy lotu na żywo!


KONTROLER

Sterowanie dronem jest niezwykle łatwe i przyjemne dzięki lekkiemu kontrolerowi. Jest tak mały, że łatwo mieści się w torebce lub plecaku, dzięki czemu można go zabrać wszędzie!


BATERIA

Dron został zaprojektowany z myślą o amatorskich lotach wewnątrz pomieszczenia. Dzięki wbudowanej baterii, dron potrafi latać przez 7-8 minut i pokonywać dystans d 100m co pozwala na loty dronem w pokojach, bez wstawania z kanapy.


           


SPECYFIKACJA >>TUTAJ<<