Dwumonitorowy AdderLink X-DVI , USB & Audio - EURO mains lead

pierwszy cyfrowy extender portów KVM, full HD, przesłanie sygnałów USB, DVI i  DDC EDID,transfer 50 metrów sygnału USB klawiatury i myszy, transfer po jednym kablu Kat6                                                                                                                                             
 
  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ADDER TECHNOLOGY
  • Dostępność: Jest Jest  (10 szt.)
  • Cena netto: 6 016,26 zł 7 400,00 zł
  • szt.

Produkt wysyłamy w ciągu 24h

na zamówienia złożone do 12 tej.

Prosimy przed płatnością o sprawdzenie aktualnych dostępności produktu -email lub telefonicznie

tomek@mltholding.pl

telefon-737-445-307

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin na zamówienia złożone do 12 tej.

Produkt objęty jest roczną gwarancją.

AdderLink X-DVI - pierwszy cyfrowy extender portów KVM, umożliwiający przesłanie sygnałów USB, DVI i  DDC EDID po jednym kablu CAT6 (kabel  Ethernet kategorii 6).
 
W pełni cyfrowy extender DVI dual                                                                                                                                                
AdderLink X-DVI umożliwia zdalną kontrolę nad każdą stacją roboczą, obsługującą porty DVI i USB dla klawiatury i myszy. Transfer 50 metrów sygnału USB zapewniający idealnie czysty, cyfrowy obraz rzędu 165 Megapikseli na sekundę, co odpowiada pełnej transmisji DVI (daje to rozdzielczość 1920x1200@60Hz lub 3840x2400@17Hz). Urządzenie nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, można je podłączyć od razu po jego zakupieniu. Dodatkowo wsparcie dla EDID gwarantuje, że monitor będzie zawsze poprawnie zestrojony z kartą graficzną.  
 
Klawiatura i mysz w standardzie USB 
Obok sygnału 2x DVI, urządzenie pozwala na transfer 50 metrów sygnału USB klawiatury i myszy. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy od jednego urządzenia oczekują jak największej funkcjonalności, nadal przy doskonałej jakości obrazu.  
 
Transfer po jednym kablu Kat6  
AdderLink X-DVI - jedyne urządzenie tego typu rozwiązań, które wymaga podłączenia tylko jednego kabla pomiędzy nadajnikiem i odbiornikiem do transferu sygnałów DVI, EDID i USB.  
 
W pełni cyfrowy transfer danych  
Transfer danych ze stacji roboczej do monitora odbywa się bez jakiejkolwiek kompresji czy konwersji  danych (za pomocą przetworników C/A i A/C), co gwarantuje że obraz na ekranie monitora będzie tożsamy z obrazem na wyjściu karty graficznej.  W 100% cyfrowy transfer danych umożliwia idealne odwzorowanie sygnału DVI karty graficznej na ekranie monitora.    
 
Wsparcie dla DDC EDID                                                                                                                                                
Dzięki obsłudze EDID dla DDC2 masz gwarancję, że rozdzielczośc i parametry wyświetlanie na zdalnym ekranie monitora są w pełni kompatybilne z rozdzielczością podawaną przez kartę graficzną stacji roboczej, nawet na dystansie 50 metrów. Medycyna, Broadcasting, Digital Signage, graficzna obróbka obrazu i animacja komputerowa to branże, w których AdderLink X-DVI szczególnie znajdzie zastosowanie, ponieważ on napewno nie zawiedzie, co daje gwarancję korzystania z urządzeń najwyższej jakości.   
 
Niezależność w doborze okablowania                                                                                                                                                
Urządzenie zostało zaprojekotwana z myślą o jak najszerszym wspraciu dla różnych rodzaji kabla Ethernet Kat6. Przy łączeniu nadajnika z odbiornikiem można korzystać zarówno z kabli ekranowanych, jak i nieekranowanych.    
 
Możliwość wyboru zasilania                                                                                                                                                
Nadajnik AdderLink X-DVI może pobierać zasilanie zarówno wprost ze stacji roboczej, poprzez interfejs USB, albo poprzez podłączenie dodatkowego zasilacza.