Dostawa i koszty

Wysyłkę towaru realizujemy za pośrednictwem Poczty Polskiej i firm kurierskich, które są gwarancją bezpieczeństwa, profesjonalizm i pewności, że zamówione przez Państwa produkty dotrą w wyznaczone przez Was miejsce szybko i sprawnie. 

przedpłata
paczka pocztowa priorytet od 15 zł
Przesyłka Kurierska Ekspress 22 zł *
Ekrany i Gabaryty- indywidualne stawki już od 25 zł *
odbiór osobisty po uzgodnieniu telefonicznym (tel. 737445307)


* podane koszty dot. większości wysyłanych paczek - waga do 30 kg oraz gabaryty (suma wszystkich boków do 2m)

Czas realizacji
     

      1.Kurier - dostawa 24H od dnia wysyłki

      2. Poczta Polska:

       a) dla przesyłki nadanej do godz. 15-tej - dostawa na drugi dzień po jej nadaniu

       b) dla przesyłki nadanej po godz. 15-tej - 2-3 dni wg standardów poczty Polskiej

 Proszę przed płatnością o sprawdzenie dostępności produktu -email lub telefonicznie

Posiadamy następujące typy dostępności produktów:

w magazynie te produkty znajdują się naszym magazynie i są wysyłane zwykle w ciągu 24h od momentu zaksięgowania wpłaty.

ostatnie sztuki te produkty także znajdują się w naszym magazynie i także są wysyłane zwykle w ciągu 24h, jest ich jednak maksymalnie 3 sztuki. Oferta zniknie ze strony, gdy zostanie złożone zamówienie na ostatnią sztukę.

u dostawcy produkty z takimi statusem sprowadzamy od naszych stałych i zaufanych dostawców. Po złożeniu zamówienia towar przyjeżdża do naszego magazynu, skąd wysyłany jest bezpośrednio do Klienta. Wysyłka z naszego magazynu następuje zwykle w 2 dni roboczych od momentu zaksięgowania płatności. Dokładny termin wysyłki towaru podamy mailowo po przyjęciu zamówienia.

na zamówienie to produkty trudniej dostępne, których nie posiadamy w naszym magazynie, ani w magazynach dostawców. Mogą zostać sprowadzone na życzenie Klienta. W każdym przypadku czas realizacji takiego zamówienia ustalany jest indywidualnie. W celu uzyskania informacji o terminie dostawy poprosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

przedsprzedaż produkty z takim statusem są sprzedawane w ramach przedsprzedaży lub preorderów.

Prosimy pamiętać, że przy zamawianiu kilku sztuk tego samego produktu, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć. Dostępność podawana na stronie dotyczy jednej sztuki produktu. W przypadku chęci zrobienia większego zamówienia przez Klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak również Klientów korporacyjnych lub instytucjonalnych, prosimy o kontakt z naszym Działem Handlowym B2B. -tomek@mltholding.pl, oferty@mltholding.pl